Маєш питання?

Часті запитання для клієнтів

Ми зібрали найбільш поширені запитання наших клієнтів у цьому розділі

Чи можливо взяти автомобіль в оренду без грошової застави?

Ні. У нашій компанії таке не практикується. Хоча автомобілі застраховані, але завдаток мотивує більш шанобливо ставитись до автомобіля. Якщо орендар ставиться до автомобіля добре, то завдаток йому повернуть при поверненні автомобіля без умовно.

Завдаток залежить від автомобіля та коливається в межах 200$-300$ США. Завдаток прописується в договорі. Якщо орендар не порушив умов договору, де завдав пошкоджень та не намагався це приховати, сума завдатку повертається орендарю. В іншому випадку ці кошти можуть бути використанні для покриття завданх збитків за умовами договору.

Хто оплачує ремонт та технічне обслуговування автомобіля?

Якщо поломка сталась не з вашої вини. Ви нічого не оплачуєте. Якщо сталась поломка по вашій вині. Ви повинні компенсувати завдані збитки по ринковій вартості.

Яка форма розрахунків?

Оплата на карту “Приват Банк” або “Монобанк”. Також дозволено готівкою. Якщо ви ЮО, то є можливість перерахунком.

Якщо я хочу достроково припинити оренду?

Якщо ви взяли автомобіль більш як на 14 днів, то при достроковому припиненні, попередивши нас за 7 днів, не передбачено жодних санкцій. Якщо ви плануєте розірвати угоду у коротший термін, ви зобов’язані оплатитирешту днів у розмірі 50%.

Це тому що ви компенсуєте “Опущену вигоду”. 

Чи можу я передати кермо іншому водію?

Ні, за це в договорі передбачений штраф -2500грн. Якщо є така необхідність у двох водіях, тоді це можа прописати у договорі. Вартість оренди зросте лише на 25%.

Чи може бути змінена орендна плата?

Під час короткотривалої оренди, орендна плата не може бути змінена. Короткотривала – це до одного місяця.

Авто надається в оренду з повним баком?

Зазвичай ми надаємо автомобіль в оренду з повним баком пального. Автомобіль потрібно повернути також з повним баком пального.

Якщо закінчиться пальне чи станеться поломка автомобіля, чи можна розраховувати на вашу допомогу?

Так, ми можемо підвезти пальне чи організувати евакуацію автомобіля. Наша підтримка працює 24/7.

Чи можу я повернути орендований автомобіль в іншому місті України?

Ні, станом на сьогодні автомобіль має бути повернутий в те місце з якого вам видавався.

Чи встановлюється добовий ліміт на пробіг орендованого автомобіля?

Так, зазвичай добовий ліміт 200 км. Наприклад, ви берете авто на 3 доби, то це означає, що у вас сумарний ліміт 600 км. В один день ви можете проїкати 400 км, в один 100, в інший теж 100. Тобто, важливо, щоб ви не перевищили сумарлий ліміт за весь термін оренди. У разі потреби ми можемо збільшити добовий ліміт по оренді авто за рахунок збільшення орендної плати, наприклад. Якщо ви не вклались в добовий ліміт, вам потрібно буде доплатити за понад лімітний пробіг, приблизно 3,50 грн/км

Чи можливо продовжити термін оренди?

Так, якщо дане авто ніхто інший не забронював. За наявності інших вільних автомобілів, ми вам запропонуємо їх.

Що робити у разі ДТП за участі орендованого автомобіля?

Якщо ДТП сталось не по вашій вині. Вам необхідно оформити дорожньо-транспортну пригоду згідно чинного законодавства. Винуватець ДТП повинен зателефонувати в свою страхову компанію. Приїде аварійний комісар та оформить пригоду. Згодом страхова компанія винуватця ДТП компенсує нам заподіяну шкоду.

Якщо ДТП сталось по вашій вині, ви зобовязані зателефонувати в нашу компанію. Всі організаційні питання по оформленню випадку ми візьмемо на себе. При ДТП за вашої вини, вам доведеться компенсувати матеріальні збитки орендованого авто.

Що робити якщо викрали взяте в оренду авто?

Найважливіше, це терміново повідомити нашу компанію. Не робити спроби самостійного пошуку. Ми співпрацюємо з різними силовими структурами, тому розшуки автомобіля будуть проведені в найкоротші терміни. Термін дії договору оренди продовжується до того моменту, поки викрадений автомобіль не буде повернутий в наш парк.

Щоб не стикнутись з такою ситуацію, рекомендуємо орендарям, тримати авто на платних стоянках. Заертати увагу де ви залишаєте авто. Перевіряти чи замкнене авто.

Які потрібні документи?

Для оформлення договору оренди вам потрібно 3-и документи: паспорт громадянина України або закордонний паспорт, посвідчення водія, Ідентифікаційний код плптника податку (лише громадянину України)

Скільки часу триває оформлення договору?

Ящо ви надіслали свої документи зазделегідь, передача автомобіля займає до 15хв. (візуальний огляд+підписання документів). Якщо ні, то оформлення документів та передача авто займе 30-50 хв.

Чи можу я подорожувати по Україні на орендованому авто?

При укладанні договору оренди ви зобов’язані повідомити орендодавця, тобто нас, про свій маршрут. Ми дозволяємо їдити в інші області, якщо це було узгоджено до підписання угоди.

Тому рекомендуємо, повідомляти нам свій маршрут за зделегідь.

Чи можу я подорожувати за кордон на орендованому авто?

Ні. Ми не дозволяємо подорожувати за кордон на наших автомобілях. 


Які передбачені штрафи у разі порушення умов договору?

Передбачені штрафи за втрату технічного паспорта на автомобіль, поломки з вашої вени, яка зумовлює простій транспортного засобу, загублення номерних знаків та пошкодження замка запалення, то що. Штрафи відповідають ринковим умовам.

Ми будемо раді співпрацювати з вами